top of page

SİYAHIN ASALETİ

Siyah renk aslında yaşamımızın modaya aktarıldığı noktada en önemli silahımız öyle değil mi? İşte böyle bir silahı kullanırken de modaya uyum sürecinde nelerle değişiklik yapabiliriz diye sorduğunuzu hisseder gibiyim. Gelin beraber bu siyahın işlevine moda gözünden bakalım.

Herkese selam!

Zaman algısını yok eden her dönem moda dünyasının en şık ve en vazgeçilmez rengi olan siyah her tarza hitap ediyor. Trendler sürekli değişip hayatımıza yeni renkler, neonlar girse dahi siyahın asaleti ve tutkusundan asla vazgeçemiyoruz. Yeni fikirlere, değişen yaklaşımlara her daim uyum sağlasak bile siyah rengin asilliği hep ön planda. Bol kesim jean-ler ısınma garantisi veren kabarık kaban ve montlara… Dolabında siyah jean olmayanımız var mı?
Uzun kabanlar,crop montlar hatta mom jean-lerle bile tam bir kurtarıcı parça mesela siyah çizmeler!


İster spor ister şık bir şekilde kombinlemek tamamen senin elinde. Oversize bir ceket, ince siyah çorap ve

uzun kovboy bir çizme ile mükemmel bir look olabilir. Çizme demişken etek ve elbiseyi bu soğuk havalarda bile giymeyi mümkün kılan bu moda harikası siyah ince çoraplar bu sezonda çok trend herkesin dolabında olmalı! Son anda katılmanız gereken bir davet yada içinizden gece gezmesine çıkmak mı geldi? İşte tam o sırada ihtiyacınız olan şeyi biliyoruz siyah mini bir elbise İşte Tamamsın!


226 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

MODA VE SANAT

Comments


bottom of page